Mecz na szczycie w Barlinku

Już dzisiaj w Barlinku, drużyna Morzycka zmierzy się z Pogonią w ramach rozgrywek w klasie okręgowej. Przed meczem gospodarze Pogoń Barlinek zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, tuż za nimi jest właśnie drużyna Morzycka Moryń, która ostatnimi meczami pokazała, że jest pretendentem to awansu ligę wyżej. Niestety nadal z powodu obostrzeń nie będzie na trybunach widzów, a szkoda, bo na takie mecze czeka piłakrskie otoczenie. Jak będzie przekonamy się dziś, oby zwycięsko wyszło z tego pojedynku Morzycko!

W sobotę 15.08.2020 – inauguracja na stadionie w Moryniu: Morzycko – Osadnik o godz. 18.00

Po nieudanej wyprawie na pierwszy mecz ligowy do Babinka z tamtejszym Ogniwem, gdzie Morzycko w kiepskim stylu przegrało spotkanie 3:0, moryńska jedenastka będzie chciała zrehabilitować się przed własną publicznością podczas meczu z Osadnikiem Myślibórz już w najbliższą sobotę 15.08.2020 o godzinie 18.00. Podopieczni Pawła Zatorskiego zapowiadają walkę o kązdy centrymetr boiska i będą za wszelką cenę starali się zmazać plamę po pierwszym meczu.

Murawa stadionu dzięki systematycznej pracy p. Romana (gospodarza obiektu) prezentuje się wysmienicie, nic tylko grać i wygrywać ku uciesze kibiców.

Kibice w Moryniu już zacierają ręce i liczą na dobre widowisko. Oby tak było i oby trzy punkty zostały w Moryniu.

Mecz zgodnie z zaleceniami ZZPN i wytycznych Ministerstwa Zdrowia obędzie się pod pewnymi restrykcjami. Prośba do kibiców o:

  • zabranie maseczek na mecz,
  • zajmowanie tylko i wyłącznie miejsc zazaczonych do siedzenia (oznaczenia taśmą),
  • zachowanie społecznego dystansu,
  • unikanie skupiania się w większe grupy,

Wspierajmy moryńską jedenastkę i kibicujmy mimo trudnego czasu związanego z pandemią!

Nabór do drużyny juniorów UKS Morzycko Moryń

UWAGA!

UKS Morzycko Moryń startuje z nowym projektem!

Zapraszamy wszystkich chętnych ( rocznik 2002 – 2006 ) do gry w zespole Juniorów.

Pierwszy trening odbędzie się we WTOREK o godzinie 16:00 na stadionie w Moryniu.

Trenerem zespołu będzie wychowanek klubu i zawodnik pierwszego zespołu Michał Kowalczyk – uczestnik kursu UEFA C prowadzonego pod egidą PZPN. Świetne warunki do treningu, dobra atmosfera, gra w lidze – oto co Was czeka!

Wszelkich informacji udziela Trener Michał Kowalczyk – tel. 530 255 335

Morzycko przygotowuje się do rozgrywek.

Morzycko przygotowując się do inauguracji rozgrywek 1.08.2020, kiedy to podejmować będzie w pierwszym meczu Czcibora Cedynia, rozgrywa mecze sparingowe:

Morzycko Moryń 3:1 Dąb Dębno

⚽️ Aleksander Panicz, ⚽️ Paweł Andrzejewski, ⚽️ Andrzej Ogonowski

Morzycko Moryń – Kluczevia Stargard 1:5

Morzycko Moryń – Gryf Kamień Pomorski 0:2

Morzycko Moryń – Iskierka Szczecin 4:2
⚽️ Artur Blasius, ⚽️Bartosz Jędrasiak, ⚽️ Maciej Budynkiewicz, ⚽️Michał Ceglarek

Drużynę Morzycka zasiliło w przerwie między rozgrywkami kilku graczy, którzy zdecydowali się na grę w moryńskim klubie. Do klubu wraca po przerwie Szymon Trubicki (wychowanek klubu), w drużynie zagrają także znany dobrze kibicom „Wania” – Artur Blasius oraz Paweł Andrzejewski i Przemysław Bandyszewski.

Witamy i życzymy sukcesów!

Drużyna Morzycka Moryń szuka sparingpartnerów

Drużyna seniorów Morzycka Moryń poszukuje chętnych drużyn do rozegrania meczy towarzyskich w dniach 29.02.2020 / 01.03.2020 oraz dnia 07.03.2020. Planowany mecz na 01.03.2020 z Hutnikiem Szczecin nie odbędzie się, drużyna Hutnika zrezygnowała z meczu. Jest możliwość rozegrania meczy na stadionie w Moryniu.