SPORT.BM.PL

REGULAMINhttps://sportbm.pl/storage/app/media/sportbm/regulamin-sportbmpl-od-5052017r.pdf

POMOC DLA  OPIEKUNÓW: https://sportbm.pl/pomoc/opiekun/

 

PŁATNOŚCI sportbm

➡️Płatność przez bank internetowy:
Prosimy o kliknięcie w zakładkę ‚płatności’ oraz najechanie kursorem na pozycję zapłać po prawej stronie tuż obok wygenerowanej płatności dla zawodnika. Następnie po wybraniu konkretnej pozycji do opłacenia nastąpi przekierowanie pod tym samym emailem i hasłem do systemu płatniczego bm.pl – Po weryfikacji danych do zapłaty prosimy o akceptację regulaminu usługi oraz klikniecie ‚wykonaj przelew’ – wtedy zostaniesz przeniesiony na serwis swojego banku w celu potwierdzenia hasłem transakcji.

➡️osobiście w banku/na poczcie:
Płatność przez pocztę/inny bank :
1. Logujemy się na platformie sportbm
2. Wchodzimy na zakładkę „płatnośći”
3. Wybieramy „zapłać”
4. Na kolejnej stronie akceptujemy regulamin i klikamy „wykonaj przelew”
5. W sposobach płatności wybieramy „mam konto w innym banku” klikamy „zapłać”
6. Na wygenerowane dane dokonujemy płatności. WAŻNE Tytuł przelewu wskazuje podany kod. KOD jest jednorazowy i przy kolejnej płatności będzie inny. Przelew jest kierowany do BLUE MEDIA następnie BLUE MEDIA na podstawie kodu przeksięguje go na sportbm odhaczając waszą płatność jako zrealizowaną (przelewy są bez prowizji).

SPORTBM – Instrukcja obsługi
Platforma sport bm:

Do systemu sport.bm.pl logujemy się wybierając w przeglądarce adres sport.bm.pl i klikając u góry ekranu pole „zaloguj się” lub wpisując adres utworzonej strony i klikając pole „panel użytkownika”.

Logowanie przez komputer:
1. Do logowania używamy adres e-mail podany podczas rejestracji i hasło.
2. Po zalogowaniu mamy pełny dostęp do kalendarza treningów, kontrolę płatności, efektywną komunikację na linii trener-opiekun.

Aplikacja mobilna sport bm:
Aplikację mobilną instalujemy na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) w zależności od rodzaju systemu operacyjnego, poprzez App Store lub Google Play wyszukując po nazwie sportbm.
1. Do logowania używamy adresu e-meil podanego podczas rejestracji i hasła.
2. Po zalogowaniu mamy pełny dostęp do kalendarza treningów, kontrolę płatności, efektywną komunikację na linii trener-opiekun.