Morzycko gromi Energetyka Gryfino 6:0 (2:0)

Tym razem nie w weekend, a środę Morzycko podejmowało u siebie drużynę Energetyka Gryfino. Mecz zaczął się od ataków Morzycka i kontrolowania gry przez Morzycko. W 9 minucie meczu Patryk Fryska obrońca Morzycka po rzucie rożnym wyprowadza Morzycko na prowadzenie. Jeszce przed przerwą wynik podwyższył strzałem głową Mateusz Głos w 32 minucie meczu. Mecz uspokoił się i Morzycko w pełni kontrolowało przebieg wydarzeń aż do przerwy.

Po zmianie stron ponownie popisał się Mateusz Głos który aż dwukrotnie, bo w 48 oraz 52 minucie meczu, pokonał bramkarza gości, w sytuacjach sam na sam. Wynik 4:0 wydawał się już nie do odwrócenia. Po swojej bramce dołożyli jeszcze Adrian Dębicki w 86 minucie, po bardzo dobrej akcji i sytuacji sam na sam, a także Bartosz Jędrasiak który w ostatniej minucie meczu strzelił swoją zasłużoną bramkę.

Wynik wysoki, Morzycko udowadnia że złe spotkania ma już za sobą i gra może się podobać. W kolejnej kolejce jednak przyjdzie zmierzyć się w Suchaniu z wyżej notowanym rywalem Orkanem.