Morzycko gromi Rurzycę Nawodna w sparingu 7:1 (3:1)

Morzycko gromi Rurzycę Nawodna w sparingu 7:1 (3:1)

w środę 14.08.2019 o 18.30, drużyna podopiecznych Pawła Zatorskiego – Morzycko Moryń rozegrała ostatnią grę kontrolną przed startem sezonu ligowego w niedzielę o 18.00, kiedy to do Morynia na pierwszy mecz ligowy w klasie okręgowej zawita drużyna Dębu Dębno. Morzycko pewnie wygrało z Rurzycą Nawodna prowadzoną przez Arkadiusza Łągiewczyka 7:1.

Jeszcze przed przerwą na listę strzelców bramek dla Morzycka wpisali się kolejno, wychowanek Morzycka Mateusz Głos w 23 i 34 minucie meczu oraz Bartosz Jędrasiak w 32. Goście mimo ambitnej gry na początku meczu i dość dobremu stawianiu czoła drużynie Morzycka odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Do przerwy wynik brzmiał 3:1 dla Morzycka.

Po przerwie już tylko Morzycko strzelało gole. Trener Zatorski dał możliwość gry dla innych graczy z szerokiej ławki rezerwowych, jednak kolejne gole strzelali gracze grający od początku meczu. Z bardzo dobrej strony pokazał się Bartosz Jędrasiak który w drugiej połowie ustrzelił hat-tricka strzelając kolejno bramki w 62, 72 oraz 84 minucie meczu. Swoja cegiełkę do okazałego zwycięstwa także dołożył powracający do drużyny Artur Blasius w 53 minucie meczu.

Po meczu z Rurzycą dostrzec można znakomitą pracę jaką wykonał Zarząd Klubu wspólnie z trenerem w ostatnim czasie. Kadra Morzycka Moryń wygląda na kompletną i świadomą wspólnego celu. Finalizowane są ostatnie transfery (kompletna kadra Morzycka wkrótce), a w niedzielę pierwszy mecz o ligowe punkty z Dębem Dębno o 18.00. Zapraszamy już teraz wszystkich kibiców.