Morzycko przegrywa w Szczecinie z Hutnikiem 4:2 (2:2)

Morzycko przegrało w Szczecinie z Hutnikiem 4:2. Do przerwy wynik był remisowy. Najpierw po rzucie karnym i strzale Janczaka Morzycko wyszło na jednobramkowe prowadzenie, potem gospodarze odpowiedzieli strzałem Adamczyka po ziemi. Przed przerwą kapitan Morzycka – Chrzanowski, po kapitalnej akcji i przysłowiowym rozklepaniu obrony gospodarzy, przelobował bramkarza Hutnika i wyprowadził gości z Morynia na prowadzenie. Ostatni cios przed przerwą jednak znowu zadał Adamczyk i kapitalnym uderzeniem pokonał bramkarza Morzycka i doprowadził do remisu.

Po przerwie zawodnicy Morzycka nie zdobywali już goli. Strzelali za do gospodarze. Najpierw ratujący się faulem bramkarz Morzycka spowodował rzut karny, który nieco z problemami na bramkę zamienił ponownie Adamczyk, kompletując hatricka, a potem Klimek z Hutnika idąc sam na sam w sytuacji 3 na jednego pewnie pokonał bramkarza Morzycka. Wynik końcowy 4:2 dla Hutnika i pozycja Morzycka w ligowej tabeli znacznie się pogorszyła, jednak jest to dopiero początek sezonu.

Kolejny mecz z Pogonią Połczyn-Zdrój w Moryniu już w sobotę 1 września o 18.00 zapraszamy kibiców do gorącego dopingu!