Ina Ińsko – Morzycko Moryń 3-1 (0-1). Porażka w Ińsku, dwa oblicza Morzycka.

inskomorycko3majWczoraj w Dzień Konstytucji 3 Maja zagraliśmy w Ińsku z miejscową Iną, niestety z dalekiej wyprawy nasi piłkarze wracają bez punktów.
Pierwsza połowa spotkania była dla nas udana, mieliśmy przewagę optyczną na boisku, byliśmy dobrze zorganizowani w defensywie, lepiej graliśmy piłką od przeciwnika, a długie piłki adresowane w nasze pole karne były rozbijane przez naszą obronę lub trafiały w ręce Oleksego.  W 30′ minucie po faulu na Rządzie na 18 metrze, do piłki podchodzi Kwaśniewski, którego strzał dobija głową Dziadosz i wychodzimy na prowadzenie. W 41′ minucie prostopadłe podanie Kwaśniewskiego trafia pod nogi Kamienia, który w pojedynku sam na sam z Rogowskim wychodzi niestety jako przegrany. Był to ważny moment meczu, mogliśmy schodzić do szatni z dwubramkowym prowadzeniem.
Po przerwie niestety było już tylko gorzej, najpierw w 46′ minucie strata Dębickiego, po której przeciwnik dośrodkowuje, błąd Oleksego, następnie Adamski podaje piłkę prosto pod nogi napastnika Iny, gospodarze doprowadzają do remisu. To nie koniec nieszczęśliwych wydarzeń, 58′ minuta dośrodkowanie z lewej strony po błędzie Trubickiego napastnik Iny zamienia na bramkę i przegrywamy 2:1.
Niestety nie potrafmy się podnieść, słabo prezentujemy się w ofensywie, brakuje pomysłu na organizację gry. W 85′ minucie gospodarze zadają trzeci cios po kolejnym błędzie naszej defensywy blisko linii bramkowej. Po słabym spotkaniu z naszej strony przegrywamy z Iną Ińsko 3-1.
W niedzielę 8.05 o godzinie 17 00 zagramy w Moryniu z Polonią Płoty. Mimo porażki, piłka jest nadal w grze bo drużyny sąsiadujące z nami w tabeli też remisowały i sprawa awansu jest nadal otwarta.
Zapraszamy kibiców na to spotkanie!
Bramki: Dziadosz 30′
Morzycko Moryń: Oleksy, Trubicki, Dębicki, Mularczyk, Adamski 52′ (Jędrasiak), Nagaj, Kwaśniewski, Rząd, Pohorecki, Kamień, Dziadosz 46′ (Sobas)
Pozostali: Nelza
Noty meczowe: Oleksy 2, Trubicki 2, Dębicki 2, Mularczyk 3, Adamski 2, Nagaj 3, Kwaśniewski 4, Rząd 4, Pohorecki 3, Kamień 2, Dziadosz 2, Sobas 1, Jędrasiak 2
 sklad-prezentacja xxivmecz
Żółte kartki: Nagaj, Adamski